درباره ما

زمان مطالعه: 2 دقیقه

درباره مگاپول

محصولات برند مگاپول حاصل بیش از یک دهه تجربه همکاری میراب آرین با برترین برندهای دنیا در صنعت استخر و اسپا می‌باشد که از سال 97 به لطف تجربیات ارزشمند و الگوبرداری از برندهای پیشرو صنعت در دنیا در بازار ایران معرفی شد. برند مگاپول توانست به کمک نیازسنجی دقیق بازار و ارزیابی و کنترل کیفیت مناسب، با ارائه سبد کامل تجهیزات استخر و جکوزی جایگاه خود را در این صنعت نهادینه کند.

سوالات متداول

هدف اصلی از تصفیه آب استخر، اطمینان از سالم بودن شرایط آب استخر می باشد تا از انتقال بیماری ها و میکروب ها از طریق آب جلوگیری شود. علاوه بر این تصفیه آب استخر جهت زلال سازی آب و وضوح دیداری آب ضروری می باشد.

تصفیه آب استخر به روش های فیزیکی و شیمیایی انجام می گیرد که روش های فیزیکی همان فیلترهای تصفیه استخر هستند و روش های شیمیایی همان تجهیزات گندزدایی هستند.

فیلتر شنی رایج ترین فیلتر برای تصفیه آب استخر می باشد و با توجه به دلایلی نظیر عملکرد مناسب و تعمیر و نگهداری کم مناسب ترین گزینه برای فیلتر تصفیه آب استخر و جکوزی می باشد.

جاروهای استخری روش‌های جانبی و دستگاه اضافی برای تصفیه آب استخر هستند و در دو نوع جاروهای دستی و رباتیک می باشند که آلودگی های کف آب استخر را وکیوم می کنند.

سه روش اصلی جهت گرمایش آب استخرها وجود دارد : انرژی خورشیدی ، هیترهای برقی ، هیترهای گازی

با توجه به فرهنگ و شرایط کشورمان ، بهینه ترین روش گرمایش آب استخرها ، استفاده از مبدل های پوسته و لوله و بهره گیری از منابع گرمایشی گازی و گازوییلی نظیر پکیج و بویلر می باشد.

حذف کلر به جز استفاده از روش کلرزن نمکی در استخرها ، امکان پذیر نمی باشد و تمامی دستگاه های گندزدایی نظیر یووی ، ازن یووی ، دستگاه های ازن هوا خنک و … ، صرفا با هدف کاهش نیاز آب استخر به کلر مورد استفاده قرار می گیرند.

طبق استاندارد میزان کلر آزاد در آب استخر ۱ الی ۳ میلی گرم در لیتر و محدوده مجاز PH بین ۷/۲ تا ۷/۸ گزارش شده است.

برای دارا بودن استخری تمیز و جلوگیری از ایجاد آلودگی در آب ، تعمیر و نگهداری استخر ضروری می باشد و هم چنین با تعمیر و نگهداری، سلامت آب استخر برای شناگران تضمین می شود.

All search results