• فارسی
 • English
 • آبنما (واتر کرتین) MEGA POOL

  آبنما استخر MEGA POOL

  آبنماها، از انواع لوازم جانبی استخر هستند که با ایجاد جریان مداوم آب و صدایی همچون صدای آبشار، حس طراوت و آرامش را در شناگران برمی‌انگیزند. از آنجا که آبنماها در طرح‌هایی مدرن و چشم‌نواز عرضه می‌شوند، بر زیبایی فضای استخر و محوطه‌ی آن نیز می‌افزایند. آبنما استخر علاوه بر زیبایی، به هوادهی استخر هم کمک می‌کند و باعث خنک شدن آب استخر می‌شود.

  در انتخاب آبنما استخر، به جنس بدنه‌ی آن دقت کنید. متریال بکار رفته در ساخت آبنما باید در مقابل زنگ‌زدگی و خوردگی شیمیایی، مقاوم باشد. علاوه بر این، در هنگام نصب آبنما به این نکته توجه کنید که پمپ تغذیه‌ی آبنما باید از پمپ اصلی استخر مجزا باشد. در غیر این صورت، فشار اضافی به پمپ تحمیل شده و عملکرد سیستم تصفیه و گرمایش استخر نیز تحت تاثیر قرار می‌گیرد.

  آبنماهای توکار MEGA POOL

  آبنماهای توکار MEGA POOL (مدل Nevada)، از ورق استیل ساخته شده‌اند و به صورت قابی هستند که درون دیواره‌ی استخر قرار می‌گیرد. این آبنماها در عرض 30 و 45 سانتی متر با کانکشن 2/1 1 اینچ و عرض 60 و 90 سانتی متر با کانکشن 2 اینچ موجود هستند.

  آبنماهای روکار MEGA POOL

  آبنماهای روکار MEGA POOL، از ورق استنلس استیل 304 ساخته شده‌اند و در دو طرح براق و مات موجود هستند. در تولید این محصولات از روش‌های نوین ورق‌کاری و جوش‌کاری استفاده شده است. این آبنماهای که روی لبه‌ی استخر نصب می‌شوند، دارای کانکشن ورودی با سایز 2 اینچ هستند و پرده‌ی آبی با عرض 40 سانتی متر ایجاد می‌کنند. آبنماهای مدل Victoria در دو ارتفاع 60 و 80 سانتی متر و آبنماهای مدل Vernal در دو ارتفاع 80 و 100 سانتی متر موجود هستند. آبنماهای روکار مگاپول با 1 سال گارانتی میراب آرین عرضه می‌شوند.