• فارسی
 • English
 • پمپ تصفیه استخر سری CI-Pro برند MEGA POOL

  پمپ تصفیه استخر MEGA POOL

  پمپ های تصفیه استخر MEGAPOOL سری CI-Pro

  پمپ‌ تصفیه استخر MEGA POOL، آب را از کاسه‌ی استخر به فیلتر و تجهیزات گرمایشی و گندزدایی می رسانند تا ذرات معلق از آب جدا شده و آب پیش از بازگشت به کاسه‌ی استخر، گندزدایی شود و به دمای دلخواه برسد. پمپ همچنین با به گردش درآرودن آب، مواد شیمیایی که برای بهبود کیفیت آب و نگهداری از استخر به آب افزوده می‌شوند را بطور یکنواخت در سرتاسر استخر منتشر می‌کند. پمپ تصفیه استخر MEGA POOL سری CI-Pro به طور خاص برای استخرهای بزرگ مثل استخرهای عمومی و پارک‌های آبی طراحی شده‌ است. بدنه‌ی این پمپ‌ها از جنس آلیاژ چدن است. همچون سایر “پمپ‌ تصفیه‌ استخر MEGA POOL”، محصولات سری CL-Pro نیز از نوع استرینر سرخود هستند. بدین ترتیب، آلودگی‌های خط مکش در پیش فیلتر به دام می‌افتند تا به پروانه پمپ صدمه‌ای وارد نکرده و وارد سیکل دهش پمپ نشوند. دسترسی آسان به سبد استرینر پمپ به منظور خالی کردن و تمیز کردن آن، از طریق درب چدنی محفظه‌ی پیش فیلتر میسر شده است.

  در پمپ‌های تصفیه که با نیروی گریز از مرکز کار می‌کنند، پروانه و شفت از اهمیت بالایی برخوردارند. در واقع، پروانه که به شفت الکتروموتور پمپ متصل است، با نیروی موتور به گردش درآمده و سیرکولاسیون آب را برقرار می‌کند. از این رو، لازم است که پروانه و شفت از متریال مستحکم و مقاوم در برابر زنگ‌زدگی و خوردگی تولید شوند. پروانه‌ی پمپ‌های مگاپول از آلیاژ برنز ساخته شده‌اند و از کیفیت و دوام بالایی برخوردارند. شفت این پمپ‌های تصفیه نیز از جنس استنلس استیل است تا مقاومت آن در برابر زنگ‌زدگی، خوردگی و فرسایش به حداکثر برسد.

  پمپ‌های استخری MEGA POOL  به الکتروموتوهای قدرتمند موتوژن مجهز شده‌ است. این موتورها به دلیل راندمان بالا، مصرف پایین انرژی و ماندگاری و دوام، طرفداران بسیاری دارند. این پمپ‌ها از کانکشن‌های مکش و دهش با سایز 3 اینچ (90 میلی متر) به صورت فلنچی برخوردار بوده و در توان‌های 5/5، 5/7 و 10 اسب بخار موجود هستند. از این رو، پمپ‌ها سری CI-Pro قادرند دبی بالایی ایجاد کنند و برای استخرهای عمومی که شناگران بیشتری دارند و سطح آلودگی در آنها بالاتر است، گزینه‌ی بسیار مناسبی به شمار می‌روند. به منظور سهولت در تخلیه‌ی آب جهت امور تعمیر و نگهداری، دریچه‌ای در قسمت زیرین این پمپ‌ها تعبیه شده است. کلیه‌ی پمپ‌های تصفیه استخر مگاپول ساخت ایران با گارانتی یک ساله‌ی میراب آرین عرضه می‌شوند.

  مشخصات فنی

  مدل توان اتصال دبی M3/hr
  HP KW 8m 12m 15m
  CI075 0.75 0.55 63 11 7 3
  CI100 1 0.75 63 17 12 7
  CI150 1.5 1 63 22 17 12
  CI200 2 1.5 63 27 21 14
  CI300 3 2 63 31 25 17