• فارسی
 • English
 • چراغ استخر روکار سری MPL 1200 برند MEGA POOL

  چراغ روکار استخر MEGA POOL

  چراغ های استخری روکار سری MPL 1200

  نورپردازی استخر با چراغ‌های زیرآبی، ایمنی و دید در شب را بهبود می‌بخشد. اینکار به شما کمک می‌کند که وقتی هوا تاریک می‌شود، در محوطه‌ی استخر، به ویژه در قسمتهایی مانند لبه‌ی استخر و پله‌ها، دچار حادثه نشوید و دید بهتری برای مراقبت از دیگران، به ویژه کودکان، داشته باشید. با نصب چراغ‌ استخر روکار MEGA POOL، شما می‌توانید آرامش و لذت شنا در تاریکی شب پس از یک روز طولانی را تجربه کنید.

  چراغ‌ استخر روکار MEGA POOL سری MPL 1200 (Ultra-Flat 8mm) از پنل LED فوق تخت تشکیل شده‌. این پنل‌های LED از قابلیت تغییر رنگ برخوردار بوده و تنظیمات نمایش نور دارند. چراغ‌های LED، هیچ گرمایی را ساتع نمی‌کنند و تمام انرژی برقی که وارد پنل می‌شود، صرف روشنایی می‌شود. درنتیجه، مصرف برق چراغ‌های استخر LED تا 87 درصد نسبت به نمونه‌های رشته‌ای کمتر است و در نتیجه در هزینه‌ی برق به میزان قابل توجهی صرفه جویی می‌شود. طول عمر پنل‌های LED به 25000 ساعت می‌رسد و چندین برابر لامپ‌های رشته‌ای عمر می‌کنند.

  چراغ استخر مگاپول مدل MPL 1220 از شدت نوری بالایی (2000 لومن) برخوردار هستند. این در حالی است که میزان انرژی مصرفی آنها تنها 20 وات است. رینگ استیل استنلس 316 مقاوم در برابر مواد شیمیایی استخر، رویه‌ی نشکن از جنس رزین پلی اورتان و درجه‌ی محافظت IP68 (آب بندی کامل و مقاومت در برابر فشار) به شما اطمینان می‌دهد که این چراغ‌ها، بهترین انتخاب برای انواع استخر و جکوزی هستند. چراغ‌های استخری MEGA POOL در رنگ‌های سفید گرم (آفتابی) و سفید خنک (مهتابی) و RGB (چندرنگ) تولید می‌شوند. روشن و خاموش کردن چراغ‌ها و تغییر رنگ آنها توسط دستگاه کنترل از راه دوری که به همراه چراغ‌های مگاپول در اختیار شما قرار می‌گیرد، امکان پذیر است. “چراغ‌ استخر روکار MEGA POOL” سری MPL 1200 (Ultra-Flat 8mm) با گارانتی یک ساله‌ی میراب آرین عرضه می‌شود.

  مشخصات فنی