• فارسی
 • English
 • نردبان استخر برند MEGA POOL

  نردبان استخر برند MEGA POOL

  نردبان استخر MEGAPOOL

  نردبان‌ استخر MEGA POOL، یکی از تجهیزات ضروری استخرهای شناست. با این وجود، استخرداران اغلب از اهمیت آن آگاه نیستند و به نصب نردبان‌های مناسب و استاندارد در استخرهای شنا بی توجهی می‌کنند. نصب نردبان در استخرهای شنا به شناگران کمک می‌کند که به راحتی وارد استخر شده و از آن خارج شود. نردبان‌ها همچنین از بروز حادثه به هنگام ورود به استخر و خروج از آن جلوگیری می‌کنند. این امر به ویژه برای سالمندان، کودکان و افرادی که از مزایای درمانی استخرهای شنا بهره می‌برند، بسیار حائز اهمیت است.

  نردبان‌ استخر MEGA POOL در معرض آب حاوی کلر و سایر مواد شیمیایی قرار دارند. در نتیجه، باید از متریالی ساخته شوند که از استحکام بالایی برخوردار بوده و در برابر خوردگی و زنگ‌زدگی مقاوم باشد. اینکه شما باید در استخرتان چند نردبان نصب کنید، به ابعاد استخر شما بستگی دارد. در صورتي كه عرض استخر بيش از 10 متر باشد، بايد در هر طرف استخر يك نردبان تعبيه شود. تعداد پله‌های نردبان هم بر حسب عمق استخر تعیین می‌شود.

  نردبان‌های استخر MEGA POOL  در دو مدل استاندارد و کلاب عرضه می‌شوند و از 2 پله تا 5 پله موجود هستند. دستگیره‌ی این نردبان‌ها از استیل استنلس (فولاد ضد زنگ و مقاوم در برابر خوردگی) ساخته شده‌اند که به راحتی تمیز شده و جلوه‌ی خاصی به استخر شما می‌دهد. پله‌های مدل کلاب از جنس استیل و پله‌های مدل استاندارد از جنس پلاستیک هستند. پاخور نردبان‌های مگاپول زبر است تا شناگران از روی نردبان سُر نخورند. ارتفاع و ابعاد پله‌ها نیز بر اساس استانداردهای جهانی تعیین شده‌ و اصول ارگونومی در طراحی دستگیره‌ی نردبان مورد توجه قرار گرفته‌اند تا شناگران هنگام پایین آمدن و بالا رفتن از نردبان، احساس امنیت و راحتی کنند. . “نردبان‌  استخر MEGA POOL” همچنین مجهز به کپ‌های پلاستیکی می باشد که از کاشی یا آستر وینیل استخر در برابر انتهای نردبان محافظت می‌کند.