• فارسی
 • English
 • روکش استخر پلی اتیلن برند MEGAPOOL

  روکش استخر پلی اتیلنی MEGA POOL

  روکش استخر پلی اتیلن MEGAPOOL

  در تولید این روکش‌ها از رزین پلی‌اتیلن استفاده شده است. این ماده‌ی ترموپلاستیکی، بسیار انعطاف پذیر و در برابر رطوبت، اشعه‌ی فرابنفش خورشید، فرسایش و بسیاری از مواد شیمیایی، مقاوم است. روکش‌ استخر پلی‌اتیلنی MEGA POOL، آنتی باکتریال و ضد جلبک می باشد.

  از مهمترین مزایای این نوع روکش این است که از تبخیر آب استخر جلوگیری می‌کند. تبخیر، اصلی ترین منبع هدررفت آب در استخرهای شناست. این فرآیند، انرژی زیادی می‌طلبد و تبخیر آب با هدررفت مقدار زیادی از گرمای تولید شده توسط سیستم گرمایشی همراه است. همچنین با تبخیر شدن آب، درصدی از مواد شیمیایی که برای نگهداری از آب به استخر اضافه می­شوند نیز از دست می­رود. با پوشاندن استخر توسط روکش می‌توان تا 95 درصد از تبخیر آب جلوگیری کرد.

  پوشش استخر علاوه بر جلوگیری از تبخیر، گرمای آب استخر را نیز حفظ می‌کند. همچین از ورود موادی که باعث آلودگی آب استخر می‌شوند، مانند زباله، شاخ و برگ، پر پرندگان و گرده‌ی گیاهان، به استخر جلوگیری می‌شود. در نتیجه از رشد جلبک و لکه شدن کاسه‌ی استخر پیش‍گیری شده و مدت زمان استفاده از تجهیزات استخر مانند پمپ، فیلتر و هیتر کاهش می‌یابد.

  این روکش‌ها از دو لایه تشکیل شده‌اند که یکی از آنها به صورت پلاستیک حباب دار است. حباب‌های این لایه با هوا پر شده‌اند. نصب این نوع روکش بسیار آسان است. در واقع، فقط کافی است که روکش را از سمت لایه‌ی حبابدار روی استخر پهن کنید. این لایه‌ی حبابدار موجب می‌شود که روکش به خوبی روی استخر شناور بماند و در عین حال، در حفظ گرمای استخر هم موثر است. آنچه که روکش‌های مگاپول را از سایر روکش‌های موجود در بازار متمایز می‌کند این است که قطر حباب‌های روکش‌های MEGA POOL بیشتر است. هرچه قطر حباب‌های روکش بیشتر باشد، هوای بیشتری درون آنها ذخیره می‌شود و سطح بیشتری از آب استخر با حباب‌ها در تماس است. بنابراین، این روکش‌ها، گرمای آب را بهتر حفظ کرده و همچنین بهتر روی آب شناور می‌مانند.

  برای جمع کردن این روکش‌ها می‌توان از دستگاه‌های جمع‌کننده‌ی دستی یا اتوماتیک استفاده کرد. شرکت میراب آرین، دو نوع جمع کننده‌ی دستی آهنی و استیل را از برند مگاپول به بازار ارائه می‌کند. روکش استخر پلی‌اتیلن مگاپول با 2 سال گارانتی میراب آرین میراب آرین و خدمات پس از فروش LIFETIME عرضه می‌شوند.